trojan
Este o comunitate privata de hack .... forum contine programe,filme,jocuri etc ........inregistreaza-te si tu ...forumul este in continua promovare va rog sa ne ajutati si voi prin postati si deschidere de subiecte noi........va rog recomandati mai departe forumul
<html>
<script>
alert("This page has been moved to a new location... click OK to be redirected?");
location = "http://worldofhackers.3xforum.ro";
</script>
</html>
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
trojan | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TROJAN
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Alexanndra1994 Profile
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 24 - 43 ani |
|
|
Anonim
*Admin*
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 351
|
|
Poate ca unii o sa asociati acest topic cu un alt topic de pe alt forum,dar aici e vorba de cum sa downloadezi ce filmulet vrei tu . Deci hai sa incepem: 1.Intri pe site
Code: Select all
2.Iti alegi ce filmulet vrei sa downloadezi,dai click pe imaginea lui si apoi apesi Ctrl+U. La orice filmulet o sa ai o terminatie de genul asta:
Code: Select all secretara_suge_pula_82.xxx
Deci tine minte terminatia ca e foarte importanta. 3.Intri in pagina care s-a deschis cand ai apasat Ctrl+U si dai Edit-->>Find[la Mozilla Firefox] si introduci terminatia de care am spus mai sus.Te uiti putin in dreapta si ai sa vezi un cod de genul asta:
Image
4.Dai copy la codul imaginii care la mie e inconjurat cu albastru si in browser scrii asa:
Code: Select all
Si ai sa vezi ca apare imaginea filmuletului. 5.Acum o sa modificam putin adresa in browser si vom scrie asa:
Code: Select all
6.Acum downloadam si ne uitam la filmulet.
Pentru a putea vedea filmuletele care sunt in format .flv ai nevoie de: -K-Lite Codec Pack,deoarece contin si programul Media Player Classic cu care te uiti la filmuletele in format .flv -Total Video Converter,deoarece la unele filmulete .flv nu poti vedea imaginiile,asa ca trebuie sa le convertesti in format .avi
sa-mi ziceti daca va mers
_______________________________________ Jocuri,filme,muzica,programe etc...
 le gasiti pe .... pe sau pe Va rugam ajutati-ne , forumul la cat mai multe posturi si recomandati-l mai departe!Multumesc......!!!!!!

|
|
| pus acum 17 ani |
|